Blog »

Müşteri Ne İster?

Müşteri Ne İster?

Müşteri net bir şekilde anlaşılmak ister.

Fiyat tekliflerini, kartvizit arkalarına ya da kâğıt parçalarına yazmak yerine, Mobilya Takip sistemi üzerinden müşterinizin cep telefonuna yollayabilirsiniz.


Müşteri kurumsal ve güvenilir bir yaklaşım ister.

Fiyat tekliflerinizi, Mobilya Takip sistemini kullanarak hem kolay hem hızlı yoldan müşterilerinize yollamak, marka bilinirliğini de artırır.


Müşteri indirim ve kampanyalardan haberdar olmak ister.

Mobilya Takip sayesinde indirim ve kampanyalarla ilgili müşterilerinizi kolayca bilgilendirebilirsiniz.


Müşteri stressiz ve rahat bir alışveriş ister.

Ne istediğini defalarca anlatmak zorunda kalmadan, istediği ürünü hatasız, eksiksiz satın almak ister. Mobilya Takip ile müşterinizin cep telefonuna kısa mesaj atarak resimli ve akılda kalıcı bir şekilde fiyat teklifi yapabilirsiniz. Müşteriye her şube farklı fiyat vermez, cep telefonunuz ya da bilgisayarınızdan hangi çalışanın, ne kadar teklif verdiğini görürsünüz. Böylece ürünlerin karışması, müşteriye aynı şeyi defalarca sorma gibi durumlar ortadan kalkar, siparişi doğru ve eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz.


Müşteri ciddiye alınmak ister.

Görüş ve önerilerini, varsa şikayetlerini başka platformlardan önce sizinle paylaşmak için Mobilya Takip uygulaması, müşteriye teslimat sonrası bir memnuniyet anketi sunar. Böylece ilk elden müşterinin varsa sıkıntılarını veya memnuniyetini öğrenme şansınız olur.


Müşteri bilgilendirilmek ister.

Müşteri ürününün hazır olup olmadığını, yola çıkıp çıkmadığını ve ne zaman kendisine teslim edileceğini zamanında ve doğru bir şekilde öğrenmek ister. Mobilya Takip ile teslimat programınızı yönetebilir, müşterilerinizi otomatik olarak bilgilendirebilirsiniz.


Müşteri ürününü vaktinde ve eksiksiz almak ister.

Mobilya Takip ile ürünün üretiminden teslim anına dek kolayca takibini yapabilir ve kötü sürprizlerden firmanızı koruyabilirsiniz.


Müşteri sürekli yeni firmalar aramak yerine, memnun kaldığı firmaya dönmek ister.

Mobilya Takip ile teklif verdiğiniz, satış yaptığınız her müşteriniz kayıt altında olur, iletişiminiz hep sürer.


Son Yazılarımız